Allied Telesis AT-IMC200T/ SC-980

Allied Telesis AT-IMC200T/ SC-980; Maximální přenosová rychlost: 100 Mbit/ s Technologie kabeláže: •10Base-T, •100Base-T, •1000Base-T, •100Base-FX.; Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m Vlnová délka: 1310 nm Rozměry: 111 x 35 x 96 mm (ŠxVxH) Hmo ... více
Objednací kód: 502511836
Kód výrobce: AT-IMC200T/SC-980
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 10 450 Kč
Cena s DPH: 12 644 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Allied Telesis AT-IMC200T/SC-980

Maximální přenosová rychlost: 100 Mbit/s
Technologie kabeláže:

  • 10Base-T
  • 100Base-T
  • 1000Base-T
  • 100Base-FX.

Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m
Vlnová délka: 1310 nm

Rozměry: 111 x 35 x 96 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 748g

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rychlost LAN max. 100 Mbps
Optika Ano
Počet LAN portů 1
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks