Allied Telesis AT-MMC2000/ LC-960

Allied Telesis AT-MMC2000/ LC-960; Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/ s Technologie kabeláže: •10Base-T, •100Base-T, •1000Base-T, •1000Base-SX; Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m Vlnová délka: 1310 nm Spotřeba: 1,7 W Rozměry: 54,9 x 2 ... více
Objednací kód: 502511687
Kód výrobce: AT-MMC2000/LC-960
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 500 Kč
Cena s DPH: 5 444 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-960

Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s
Technologie kabeláže:

  • 10Base-T
  • 100Base-T
  • 1000Base-T
  • 1000Base-SX

Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m
Vlnová délka: 1310 nm

Spotřeba: 1,7 W
Rozměry: 54,9 x 21,8 x 101 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 170g

.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Optika Ano
Počet LAN portů 1
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks